Meetingové Prostory

Featured - slides

Meetingové Prostory

Velký konferenční sál v horním přízemí lze rozdělit až na 8 samostatných jednacích salónků.

Propojením 4 horních salonků vznikne hlavní jednací sál o kapacitě 515 osob v divadelním uspořádání, zároveň zůstává k dispozici dalších 5 jednacích sálů pro členění vaší konference.

Všechny konferenční prostory jsou vybaveny nejmodernější audio a multimediální technikou a vysokorychlostním internetem pro dosažení očekávané produktivity jednání.

Rozsáhlé konferenční předsálí o rozloze 273m2 se skleněnou střechou může být rozšířeno až na celkovou plochu 623m2 s denním světlem. Tuto plochu lze využít jako výstavní prostor i pro představení automobilů nebo pro společenská setkání.  

Na obou koncích předsálí se nachází hlavní hotelová restaurace a Bistro & Café Grandior s celkovou kapacitou 390 osob na stravování.

Content Blocks

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI - horní přízemí

APLAUS, BRAVO, CEREMONIE, DIALOG

Jednací sály v horním přízemí na úrovně ulice Na Florenci lze sloučit pomocí elektronických posuvných zdí na jednu velkou konferenční místnost nebo ji naopak rozdělit na 4 až 7 menších jednacích místností. Konferenční místnosti lze také zcela propojit s předsálím a vytvořit tak otevřený prostor s denním světlem o rozloze 1050m2. Zároveň je vám k dispozici dalších 5 samostatných konferenčních sálů v dolním přízemí na úrovni ulice Na Poříčí. Jednací sály jsou vybaveny nejmodernější audio a multimediální technikou a vysokorychlostním internetem. Celková plocha propojených sálů činí 427m2.

KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI - spodní přízemí

EUFORIE, FORUM, GRACIE, HARMONIE, IDEA

Ve spodním přízemí na úrovni ulice Na Poříčí se nachází celkem 5 oddělených jednacích místností s denním světlem z foyer o rozloze 381m2. Jednací sály jsou vybaveny nejmodernější audio a multimediální technikou a vysokorychlostním internetem. V blízkosti sálů se nachází také lobby bar. Kapacita konferenčních místností je v divadelním uspořádání od 54 do 190 osob.

Banners

3 důvody proč se ubytovat u nás

Konferenční prostory v centru Prahy s moderní audiovizuální technikou

Stylový lobby bar se skvělými koktajly a ala carte nabídkou

Speciální nabídky